Gorsko kolesarstvo 2008 Print
Ustvaril Peter Pibernik   
Četrtek, 05 Maj 2011 12:24

Odprto prvenstvo občine Komenda v gorskem kolesarstvu     
Suhadole, 23.11.2008     
     
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 GROZNIK SVIT M do 6 let 0:03:14 KOMENDA ŠD SUHADOLE
     
1 GROZNIK URH M 7-10 let 0:02:55 KOMENDA ŠD SUHADOLE
     
1 PIBERNIK LUKA M 11-15 let 0:13:53 KOMENDA RADENSKA
2 PETRIČ ROK M 11-15 let 0:18:37 KOMENDA 
3 PIBERNIK TOMAŽ M 11-15 let 0:18:51 KOMENDA 
     
1 PIBERNIK KLEMEN M 16-30 let 0:13:10 KOMENDA RADENSKA
     
1 MARTINJAŠ ALJOŠA M 31-50 let 0:12:38 KOMENDA CALCIT KAMNIK
2 PIBERNIK PETER M 31-50 let 0:13:16 KOMENDA ŠD SUHADOLE
3 OCEPEK PAVEL M 31-50 let 0:16:29 KOMENDA ŠD SUHADOLE
4 GROZNIK FRANCI M 31-50 let 0:16:42 KOMENDA ŠD SUHADOLE
5 JENKO IGOR M 31-50 let 0:17:55 KOMENDA ŠD SUHADOLE
6 PIBERNIK TOMAŽ M 31-50 let 0:22:37 KOMENDA ŠD SUHADOLE
     
1 GRILC MARKO M nad 50 let 0:15:21 KOMENDA BEXEL
2 PIBERNIK KLEMEN M nad 50 let 0:26:03 KOMENDA ŠD SUHADOLE
3 BENDA JANEZ M nad 50 let 0:31:40 KOMENDA ŠD SUHADOLE

 

Tuji tekmovalci     
     
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 JAGODIC EVA Ž 7-10 let 0:02:34 MENGEŠ CALCIT KAMNIK
2 JEGLIČ ŠPELA Ž 7-10 let 0:03:13 KAMNIK CALCIT KAMNIK

1 PERŠE TINA Ž 11-15 let 0:14:47 BLED KK ZAVRŠNICA
2 SUŠNIK SONJA Ž 11-15 let 0:19:03 KAMNIK CALCIT KAMNIK

1 BERNIK MIHA M do 6 let 0:03:15 VODICE CALCIT KAMNIK

1 BORŠTNAR UROŠ M 7-10 let 0:02:30 KAMNIK CALCIT KAMNIK
2 OSOLNIK MATIC M 7-10 let 0:02:33 KAMNIK CALCIT KAMNIK
3 TROBEVŠEK BLAŽ M 7-10 let 0:02:47 KAMNIK CALCIT KAMNIK
4 JAGODIC TILEN M 7-10 let 0:03:11 MENGEŠ CALCIT KAMNIK

1 DIMIC GREGOR M 11-15 let 0:12:48 DOMŽALE ENERGIJA
2 ZUPANČIČ PETER M 11-15 let 0:12:59 LITIJA  CALCIT KAMNIK
3 PIRŠ MATJAŽ M 11-15 let 0:15:00 0 CALCIT KAMNIK
4 VRANKAR ŽIGA M 11-15 let 0:15:03 KAMNIK CALCIT KAMNIK
5 MIHALIČ LUKA M 11-15 let 0:15:22 DOMŽALE ENERGIJA
6 VRANKAR MATEJ M 11-15 let 0:15:38 KAMNIK CALCIT KAMNIK
7 MIŠKULIN JURE M 11-15 let 0:16:21 LJUBLJANA-ŠENTVID RADENSKA
8 RUČIGAJ ŽIGA M 11-15 let 0:16:43 DOMŽALE RADENSKA
9 ZALETELJ MATIC M 11-15 let 0:17:21 MENGEŠ ŠD SUHADOLE
10 SITAR MARK M 11-15 let #VREDN! KAMNIK CALCIT KAMNIK

1 ŽNIDARŠIČ BLAŽ M 16-30 let 0:11:16 CERKNICA CALCIT KAMNIK
2 ČERNILOGAR NEJC M 16-30 let 0:11:26 KRANJ KK ZAVRŠNICA
3 MUZGA JERNEJ M 16-30 let 0:11:52 LITIJA CALCIT KAMNIK
4 VRHOVNIK MOHOR M 16-30 let 0:12:09 KAMNIK CALCIT KAMNIK
5 TEHOVNIK BLAŽ M 16-30 let 0:12:46 MEDVODE RADENSKA
6 KOŠIR NEJC M 16-30 let 0:12:47 MEDVODE RADENSKA
7 KOVAČ MATEJ M 16-30 let 0:12:57 LJUBLJANA ŠD ENERIJA
8 ZUPANČIČ ANDREJ M 16-30 let 0:12:59 LITIJA  CALCIT KAMNIK
9 ZUPANČIČ VALANT DAVID M 16-30 let 0:13:00 LJUBLJANA RADENSKA
10 GERKMAN MATEJ M 16-30 let 0:13:13 KAMNIK CALCIT KAMNIK
11 LAVTAR BOŠTJAN M 16-30 let 0:13:15 ZG. BESNICA CALCIT KAMNIK
12 KLEMENČIČ BLAŽ M 16-30 let 0:14:31 LJUBLJANA-BIZOVIK RADENSKA
13 HUMAR DOMEN M 16-30 let 0:14:55 LJUBLJANA RADENSKA

1 ŠTRANCAR PRIMOŽ M 31-50 let 0:11:07 AJDOVŠČINA MBK HIDRIJA
2 MIKLIČ GREGOR M 31-50 let 0:11:24 ŠENČUR  CALCIT KAMNIK
3 NOVAK RAJKO M 31-50 let 0:12:46 KAMNIK CALCIT KAMNIK
4 REPNIK LOJZE M 31-50 let 0:16:06 CERKLJE STRMOL
5 ŽELE LUKA M 31-50 let #VREDN! KAMNIK CALCIT KAMNIK

Zadnjič spremenjeno Petek, 06 Maj 2011 07:22