Gorsko kolesarstvo 2007 Print
Ustvaril Peter Pibernik   
Petek, 06 Maj 2011 07:24
Občinsko prvenstvo Komende v gorskem kolesarstvu - 2007
Suhadole,25.november, 2007
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 JENKO ANDREJ M 7-10 let 0:20:49 KOMENDA ŠD SUHADOLE
1 PIBERNIK KLEMEN M 16-30 let 0:13:22 KOMENDA RADENSKA PAWERBAR
2 KONCILIJA MIHA M 16-30 let 0:13:48 KOMENDA RADENSKA PAWERBAR
1 PIBERNIK PETER M 31-50 let 0:13:25 KOMENDA ŠD SUHADOLE
2 OCEPEK PAVEL M 31-50 let 0:15:49 KOMENDA ŠD SUHADOLE
3 PIBERNIK TOMAŽ  M 31-50 let 0:16:07 KOMENDA ŠD SUHADOLE
4 GROZNIK FRANCI M 31-50 let 0:17:22 KOMENDA ŠD SUHADOLE
5 JENKO IGOR M 31-50 let 0:20:50 KOMENDA ŠD SUHADOLE
1 ČEHUN SREČO M nad 50 let 0:14:43 KOMENDA ŠD SUHADOLE
2 GRILC MARKO M nad 50 let 0:15:25 KOMENDA BEXEL
Tuji tekmovalci
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 NOVAK BLAŽ M do 6 let 0:02:55 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
1 TREBUŠAK VITA Ž 7-10 let 0:25:22 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
1 PERŠE TINA Ž 11-15 let 0:14:17 BLED KK ZAVRŠNICA
1 ZUPANČIČ VELANT DAVID M 11-15 let 0:13:25 LJ. BEŽIGRAD RADENSKA PAWERBAR
2 TREBUŠAK SAŠO M 11-15 let 0:15:27 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
3 ZORE NEJC M 11-15 let 0:23:57 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
4 ČELAN ROK M 11-15 let 0:27:10 LJ. BEŽIGRAD RADENSKA PAWERBAR
1 PETEK BLAŽ M 16-30 let 0:11:19 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
1 MIKLIČ GREGOR M 31-50 let 0:11:10 ŠENČUR KD CALCIT KAMNIK
2 ŽELE LUKA M 31-50 let 0:11:33 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
3 REPNIK LOJZE M 31-50 let 0:14:53 CERKLJE
4 FRECE FERDINAND M 31-50 let 0:18:19 ŠENTJUR ŠD SUHADOLE
1 SODNIK PETER M nad 50 let 0:15:01 CERKLJE KK KOMENDA
Absolutni rezultati
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 NOVAK BLAŽ M do 6 let 0:02:55 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
1 MIKLIČ GREGOR M 31-50 let 0:11:10 ŠENČUR KD CALCIT KAMNIK
2 PETEK BLAŽ M 16-30 let 0:11:19 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
3 ŽELE LUKA M 31-50 let 0:11:33 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
4 PIBERNIK KLEMEN M 16-30 let 0:13:22 KOMENDA RADENSKA PAWERBAR
5 ZUPANČIČ VELANT DAVID M 11-15 let 0:13:25 LJ. BEŽIGRAD RADENSKA PAWERBAR
6 PIBERNIK PETER M 31-50 let 0:13:25 KOMENDA ŠD SUHADOLE
7 KONCILIJA MIHA M 16-30 let 0:13:48 KOMENDA RADENSKA PAWERBAR
8 PERŠE TINA Ž 11-15 let 0:14:17 BLED KK ZAVRŠNICA
9 ČEHUN SREČO M nad 50 let 0:14:43 KOMENDA ŠD SUHADOLE
10 REPNIK LOJZE M 31-50 let 0:14:53 CERKLJE
11 SODNIK PETER M nad 50 let 0:15:01 CERKLJE KK KOMENDA
12 GRILC MARKO M nad 50 let 0:15:25 KOMENDA BEXEL
13 TREBUŠAK SAŠO M 11-15 let 0:15:27 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
14 OCEPEK PAVEL M 31-50 let 0:15:49 KOMENDA ŠD SUHADOLE
15 PIBERNIK TOMAŽ  M 31-50 let 0:16:07 KOMENDA ŠD SUHADOLE
16 GROZNIK FRANCI M 31-50 let 0:17:22 KOMENDA ŠD SUHADOLE
17 FRECE FERDINAND M 31-50 let 0:18:19 ŠENTJUR ŠD SUHADOLE
18 JENKO ANDREJ M 7-10 let 0:20:49 KOMENDA ŠD SUHADOLE
19 JENKO IGOR M 31-50 let 0:20:50 KOMENDA ŠD SUHADOLE
20 ZORE NEJC M 11-15 let 0:23:57 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
21 TREBUŠAK VITA Ž 7-10 let 0:25:22 KAMNIK KD CALCIT KAMNIK
22 ČELAN ROK M 11-15 let 0:27:10 LJ. BEŽIGRAD RADENSKA PAWERBAR