Gorsko kolesarjenje Print
Ustvaril PP   
Ponedeljek, 19 November 2012 08:01

Odprto občinsko prvenstvo v gorskem kolesarstvu - 25. november, 2012

Rezultati:

Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB

-----------------------------------------------------------------------------------------

1. Kranjec Žagar Hana Ž 7-10 let 02:16 Vodice Calcit Bike GT

2. Kranjec Zoja Ž 7-10 let 02:31 Kamnik Calcit Bike GT

3. Florjančič Lucija Ž 7-10 let 02:58 Domžale

1. Jeretina Katja Ž 11-15 let 13:30 Mengeš KD Radenska Rog

2. Sitar Tamara Ž 11-15 let 14:04 Kamnik Calcit Bike GT

3. Majnik Ana Ž 11-15 let 14:29 Kamnik KD Radenska Rog

1. Korošec Nejc M do 6 let 04:54 Komenda

2. Starovasnik Matej M do 6 let 05:18 Komenda

1. Koncilja Urban M 7-10 let 02:07 Kamnik Calcit Bike GT

2. Groznik Svit M 7-10 let 02:14 Komenda ŠD Suhadole

3. Jagodič David M 7-10 let 02:15 Mengeš Calcit Bike GT

1. Svetek Domen M 11-15 let 11:45 Domžale Energijateam.com

2. Mihalič Anže M 11-15 let 11:58 Domžale Energijateam.com

3. Skala Tilen M 11-15 let 12:02 Domžale Energijateam.com

4. Groznik Urh M 11-15 let 14:32 Komenda ŠD Suhadole

5. Kranjec Žan M 11-15 let 14:39 Kamnik Calcit Bike GT

6. Avbelj Domen M 11-15 let 14:58 Moravče

7. Avbelj Blaž M 11-15 let 16:01 Moravče

8. Pibernik Urban M 11-15 let 16:44 Komenda ŠD Suhadole

1. Miklič Gregor M 31-50 let 10:25 Šenčur Calcit Bike GT

2. Žele Luka M 31-50 let 10:29 Komenda Calcit Bike GT

3. Pevec Evgen M 31-50 let 10:41 Domžale Energijateam.com

4. Koncilija Miha M 31-50 let 11:25 Komenda ŠD Suhadole

5. Svetek Robert M 31-50 let 11:33 Energijateam.com

6. Žagar Luka M 31-50 let 11:35 Vodice Calcit Bike GT

7. Skušek Aleš M 31-50 let 12:01 Komenda Energijateam.com

8. Skala Reche M 31-50 let 12:13 Domžale Energijateam.com

9. Groznik Franci M 31-50 let 13:36 Komenda ŠD Suhadole

10. Jagodič Zoran M 31-50 let 15:12 Mengeš Calcit Bike GT

1. Hribovšek Boštjan M 16-30 let 09:54 Kamnik Calcit Bike GT

2. Korošec Rok M 16-30 let 09:56 Kamnik Calcit Bike GT

3. Dimic Gregor M 16-30 let 09:57 Domžale Energijateam.com

4. Berger Matej M 16-30 let 10:05 Domžale Energijateam.com

5. Kadivec Blaž M 16-30 let 10:06 Domžale Energijateam.com

6. Pibernik Luka M 16-30 let 10:27 Komenda KD Radenska Rog

7. Tepina Rok M 16-30 let 10:30 Komenda Energijateam.com

8. Spruk Miha M 16-30 let 11:57 Calcit Bike GT

 

1. Čehun Srečo M nad 50 let 13:04 Komenda ŠD Suhadole

2. Ocepek Pavel M nad 50 let 14:18 Komenda ŠD Suhadole

3. Pibernik Tomaž M nad 50 let 15:35 Komenda ŠD Suhadole

 

 

Zadnjič spremenjeno Petek, 08 Marec 2013 14:53