Mlinčki Race 2013 Print
Ustvaril PP   
Sreda, 27 November 2013 08:40

Odprto prvenstvo občine Komenda v gorskem kolesarstvu

 

 

Rezultati
Uvr. ŠT. šte. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 41 Koncilija Neja Ž do 6 0:04:17 Komenda ŠD Suhadole
1 24 Kranjec Žagar Hana Ž 7-10 0:02:04 Vodice Calcit bike team
2 34 Kranjec Zoja Ž 7-10 0:02:16 kamnik Calcit bike team
1 32 Kranjec Katja Ž 11-15 0:15:03 Kamnik Calcit bike team
1 1 Frece Sara Ž 16-30 0:13:48 Šentjur ŠD Suhadole
2 17 Jeretina katja Ž 16-30 0:14:48 Mengeš KD Radenska Rog
1 22 Lopatič Žan M do 6 0:02:17 Mengeš Calcit bike team
2 35 Korošec Nejc M do 6 0:03:14 Komenda
1 11 Pahor Žan M 7-10 0:01:55 Kamnik Calcit bike team
2 23 Koncilja Urban M 7-10 0:01:56 Kamnik Calcit bike team
3 30 Starman Gal M 7-10 0:02:01 Calcit bike team
4 7 Vovk Ambrož M 7-10 0:02:03 Kamnik Calcit bike team
5 13 Jagodič David M 7-10 0:02:12 Mengeš KD Mengeš
1 14 Žiga Jerman M 11-15 0:14:49 Dobrava- Polhov Gradec KD Radenska Rog
2 20 Merčun Matej M 11-15 0:11:53 Mengeš KD Radenska Rog
3 19 Štirn Andraž M 11-15 0:12:20 Kamnik KD Radenska Rog
4 26 Kranjec Žagar Matic M 11-15 0:12:49 Vodice Calcit bike team
5 18 Finšt Matic M 11-15 0:12:57 Nazarje KD Radenska Rog
6 21 Pogačar Tadej M 11-15 0:13:06 Komenda KD Radenska Rog
7 12 Jagodič Tilen M 11-15 0:13:29 Mengeš Calcit bike team
8 43 Avbelj Domen M 11-15 0:14:22 Moravče
9 4 Groznik Urh M 11-15 0:14:33 Komenda ŠD Suhadole
10 8 Vovk Peter M 11-15 0:14:44 Kamnik Calcit bike team
11 28 Starman Jaka M 11-15 0:14:51 Calcit bike team
12 33 Kranjec Žan M 11-15 0:16:25 Kamnik Calcit bike team
13 44 Avbelj Blaž M 11-15 0:17:00 Moravče
14 5 Groznik Svit M 11-15 0:19:22 Komenda ŠD Suhadole
1 40 Pibernik Luka M 16-30 0:10:20 Komenda KD Radenska Rog
2 37 Ručigaj Žiga M 16-30 0:11:13 Domžale KD Radenska Rog
3 29 Globočnik Uroš M 16-30 0:12:19 Komenda ŠD Energija
4 27 Vasilenko Mikhail M 16-30 0:12:19 Kranj
5 42 Sever Matevž M 16-30 0:13:00 KD Radenska Rog
1 6 Koncilija Miha M 31-50 0:11:45 Komenda ŠD Suhadole
2 31 Starman Jan M 31-50 0:11:59 Calcit bike team
3 10 Pahor Vasja M 31-50 0:12:06 Calcit bike team
4 39 Skušek Aleš M 31-50 0:12:53 Komenda ŠD Energija
5 16 Jeretina Primož M 31-50 0:12.59 Mengeš KD Mengeš
6 9 Vovk Janez M 31-50 0:13:46 Kamnik Calcit bike team
7 3 Groznik Franci M 31-50 0:14:52 Komenda ŠD Suhadole
8 8 Mitič Bojan M 31-50 0:14:52 Šentjur
9 36 Vrhovec Igor M 31-50 0:18:34 Ljubljana
1 25 Pibernik Tomaž M nad 50 0:16:27 Komenda ŠD Suhadole
Zadnjič spremenjeno Ponedeljek, 02 December 2013 08:16