Občinsko prvenstvo v gorskem kolesarstvu Print
Ustvaril PP   
Torek, 25 November 2014 18:47

V Suhadolah je potekalo 18. odprto prvenstvo občine Komenda v gorskem kolesarstvu za vse starostne kategorije.

 

 

Rezultati:

Uvr. ŠT. šte. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 66 Koncilija Ela Ž do 6 0:05:31 Komenda ŠD Suhadole
1 49 Auer Nik M do 6 0:02:33 Kamnik Calcit bike team
2 38 Starovasnik Timotej M do 6 0:02:51 KOMENDA ŠD Suhadole
3 43 Kokalj David M do 6 0:02:55 Kamnik Calcit bike team
4 34 Ocepek Leon M do 6 0:05:28 KOMENDA ŠD Suhadole
1 6 Kranjec Žagar Hana Ž 7-10 0:01:59 Vodice Calcit bike team
2 29 Kranjec Zoja Ž 7-10 0:02:10 Kamnik Calcit bike team
3 67 Koncilija Neja Ž 7-10 0:03:05 Komenda ŠD Suhadole
4 47 Šalamon Julija Ž 7-10 0:03:18 Mengeš
1 12 Starman Gal M 7-10 0:01:58 Calcit bike team
2 16 Dečman Jaka M 7-10 0:02:04 Domžale Calcit bike team
3 44 Korošec Nejc M 7-10 0:02:53 Komenda Suhadole
DNS 19 Jenko Tine M 7-10 Komenda ŠD Suhadole
1 41 Cizelj Pavel M 11-15 0:11:42 Medvode KD Radenska As
2 36 Finkšt Matic M 11-15 0:12:14 Nazarje KD Radenska As
3 2 Kranjec Žagar Matic M 11-15 0:12:15 Vodice Calcit bike team
4 32 Debevec Blaž M 11-15 0:12:50 Ljubljana KD Radenska As
5 13 Starman Jaka M 11-15 0:13:21 Calcit bike team
6 64 Jeretina Marko M 11-15 0:13:56 Mengeš KD Radenska As
7 Groznik Urh M 11-15 0:14:31 Komenda KD Radenska As
8 25 Kranjec Žan M 11-15 0:14:35 Kamnik Calcit bike team
9 48 Auer Nal M 11-15 0:15:28 Kamnik Calcit bike team
10 21 Groznik Svit M 11-15 0:17:47 Komenda ŠD Suhadole
1 63 Jeretina Katja Ž 16-30 0:15:07 Mengeš KD Radenska As
1 65 Korošec Rok M 16-30 0:10:39 Kamnik KD Radenska kuota
2 62 Pibernik Luka M 16-30 0:10:40 Komenda KD Radenska As
4 46 Merčun Matej M 16-30 0:11:26 Mengeš KD Radenska As
4 39 Ručigaj Žiga M 16-30 0:11:40 Kamnik KD Radenska As
5 51 Miškulin Jure M 16-30 0:11:41 Ljubljana KD Radenska As
6 42 Sever Matevž M 16-30 0:12:11 Ljubljana KD Radenska As
7 68 Pavlič Jaka M 16-30 0:13:03 Komenda KD Radenska As
8 56 Stepišnik Jure M 16-30 0:13:04 Medvode KD Radenska As
9 1 Pogačar Tadej M 16-30 0:13:50 Komenda KD Radenska As
1 10 Kranjec Mira Ž 31-50 0:15:08 Vodice Calcit bike team
1 5 Žagar Luka M 31-50 0:11:32 Vodice Calcit bike team
2 24 Kovač Marjan M 31-50 0:12:10 Dobrova 4MQ WLODN Bike
3 5 Starman Jan M 31-50 0:12:32 Calcit bike team
4 20 Jenko Igor M 31-50 0:14:27 Komenda ŠD Suhadole
5 23 Groznik Franci M 31-50 0:15:23 Komenda ŠD Suhadole
6 50 Vrhovnik Igor M 31-50 0:16:33 Bežigrad ŠD Suhadole
7 55 Pevec Drago M 31-50 0:16:55 Dobrepolje
8 45 Kranjc Boštjan M 31-50 0:16:58 Vič Rudnik
1 53 Blejc Anastazija Ž nad 50 0:24:17 Mengeš
1 37 Čehun Srečo M nad 50 0:13:56 Komenda ŠD Suhadole
2 33 Ocepek Pavel 0:14:28 Komenda ŠD Suhadole
3 52 Blejc Matjaž 0:14:52 Mengeš TRSO
4 40 Pibernik Tomaž 0:16:16 Komenda ŠD Suhadole

 

 

Zadnjič spremenjeno Četrtek, 27 November 2014 21:10