Mlinčki Race 2015 Print
Ustvaril PP   
Sreda, 25 November 2015 11:46

Tradicionalno 19. odprto prvenstvo občine Komenda v gorskem kolesarstvu.

Rezultati

 

 

Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT DRUŠTVO/KLUB
1 Šoštarko Tajda Ž do 6 0:01:02 Calcit bike team
2 Ravnikar Bolčina Ula Ž do 6 0:01:20 Calcit bike team
3 Neža Papler Vrhovnik Ž do 6 0:01:28 Calcit bike team
4 Urbanec Alja Ž do 6 0:02:26
5 Sara Ocepek Ž do 6 0:02:42 ŠD Suhadole
1 Maks Majnik M do 6 0:00:54 Calcit bike team
2 Ocepek Leon M do 6 0:01:18 ŠD Suhadole
3 Maj Starovasnik M do 6 0:01:58 ŠD Suhadole
4 Jaka Hrastovec M do 6 0:02:00 ŠD Suhadole
5 Tim Stare M do 6 0:02:51
1 Hana Kranjec Žagar Ž 7-10 0:01:48 Calcit bike team
2 Zoja Kranjec Ž 7-10 0:02:01 Calcit bike team
3 Zoja Bončina Ravnikar Ž 7-10 0:02:25 Calcit bike team
1 Gal Starman M 7-10 0:01:48 Calcit bike team
2 Luka Bojkovič M 7-10 0:01:49 Calcit bike team
3 Žan Lopatič M 7-10 0:02:00 Calcit bike team
4 Tine Jenko M 7-10 0:02:06 ŠD Suhadole
5 Enej Čuk M 7-10 0:02:12 KD Radenska
6 Gal Stare M 7-10 0:02:14
7 Nejc Jutršek M 7-10 0:02:16 Calcit bike team
8 Korošec Nejc M 7-10 0:02:27 ŠD Suhadole
1 Vita Movrin Ž 11-15 0:11:36 Energija
2 Nika Dečnan Ž 11-15 0:12:46 Calcit bike team
3 Ema Movrin Ž 11-15 0:16:57 Energija
1 Mihael Štajnar M 11-15 0:10:56 Calcit bike team
2 Gašper Zalar M 11-15 0:11:24 KD Radenska
3 Kranjec Žagar Matic M 11-15 0:11:31 Calcit bike team
4 Starman Jaka M 11-15 0:11:36 Calcit bike team
5 Žiga Keržan M 11-15 0:11:37 Energija
6 Jeretina Marko M 11-15 0:11:55 KD Radenska
7 Kevin Vrevič M 11-15 0:12:48 Calcit bike team
8 Ažbe Golmajer M 11-15 0:13:21 Calcit bike team
9 Tjaž Čuk M 11-15 0:13:52 KD Radenska
10 Urh Groznik M 11-15 0:13:53 ŠD Suhadole
11 Jaka Dečman M 11-15 0:14:01 Calcit bike team
12 Žiga Jekman M 11-15 0:14:44 KD Radenska
13 Jaka Udovič M 11-15 0:14:48 Calcit bike team
14 Patrik Zalar M 11-15 0:15:41
15 Lenart Terčič M 11-15 0:20:53 Calcit bike team
16 Mirza Jukič M 11-15 0:22:41 Calcit bike team
1 Tina Perše Ž 16-30 0:10:48 Calcit bike team
2 Ana Movrin Ž 16-30 0:12:51 Energija
1 Luka Pibernik M 16-30 0:09:35 Lampre-Merida
2 Korošec Rok M 16-30 0:09:36 KD Radenska
3 Pogačar Tadej M 16-30 0:10:13 KD Radenska
4 Ručigaj Žiga M 16-30 0:10:29 KD Radenska
5 Mohor Vrhovnik M 16-30 0:10:38 Calcit bike team
6 Merčun Matej M 16-30 0:10:46 KD Radenska
7 Pavel Cizelj M 16-30 0:11:29 KD Radenska
8 Jaka Pavlič M 16-30 0:11:55 KD Radenska
1 Mira Kranjec Ž 31-50 0:14:02 Calcit bike team
1 Aljoša Martinjaš M 31-50 0:10:06 Calcit bike team
2 Gregor Miklič M 31-50 0:10:16 Calcit bike team
3 Jan Starman M 31-50 0:10:54 Calcit bike team
4 Miha Koncilija M 31-50 0:11:05 KD Radenska
5 Žagar Luka M 31-50 0:11:25 Calcit bike team
6 Matej Stare M 31-50 0:11:26 Sava Kranj
7 Boštjan Kavčnik M 31-51 0:11:31 KD Radenska
8 Jure Čuk M 31-50 0:13:22
1 Bojan Kemperl M nad 50 0:11:01 Calcit bike team
2 Aleš Skušek M nad 50 0:12:50 Energija
3 Peter Pibernik M nad 50 0:12:52 ŠD Suhadole
4 Andrej Vavpetič M nad 50 0:13:15 Mici je Zakon
5 Ocepek Pavel M nad 50 0:16:21 ŠD Suhadole
6 Pibernik Tomaž M nad 50 0:16:22 ŠD Suhadole
Zadnjič spremenjeno Sreda, 25 November 2015 11:47