Odprto občinsko prvenstvo v krosu - 24. 5. 2009 - Rezultati Print
Nedelja, 24 Maj 2009 00:00

Kategorija Uvrstitev Št. Štev Priimek in ime Rezultat Društvo Občina
M do 6 let 1 25 Petrič David 0:00:39 Šd Suhadole Komenda
M do 6 let 2 29 Žagar Sašo 0:00:42   Komenda
M do 6 let 3 11 Čanič Luka 0:01:30   Komenda
 
         
Ž do 6 let 1 15 Remic Ela 0:00:29   Komenda
Ž do 6 let 2 16 Remic Zala 0:00:33   Komenda
Ž do 6 let 3 2 Gerkman Lara 0:00:36   Komenda
Ž do 6 let 4 12 Malus Vita 0:00:36   Komenda
Ž do 6 let 5 36 Omerzu Tija 0:00:37   Komenda
Ž do 6 let 6 34 Zorman Živa 0:00:38   Komenda
Ž do 6 let 7 26 Trobec Breznik Alja 0:00:44   Komenda
Ž do 6 let 8 10 Čanič Aleksandra 0:00:45   Komenda
Ž do 6 let 9 35 Omerzu Taja 0:00:51   Komenda
Ž do 6 let 10 17 Fartek Lana 0:00:59 Šd Suhadole Komenda
Ž do 6 let 11 28 Kavčič Nika 0:01:37   Komenda
 
         
M 7-10 1 6 Cimerman Leon 0:01:35   Mengeš
M 7-10 2 13 Fartek Luka 0:01:44 Šd Suhadole Komenda
M 7-10 3 7 Cimerman Matej 0:01:48   Mengeš
M 7-10 4 18 Groznik Urh 0:01:50 Šd Suhadole Komenda
M 7-10 5 30 Fartek Jaka 0:01:52 Šd Suhadole Komenda
M 7-10 6 19 Groznik Svit 0:01:53 Šd Suhadole Komenda
 
         
Ž 11-15 1 40 Nemec Barbara 0:03:44   Komenda
 
         
M 11-15 1 39 Nemec David 0:03:31   Komenda
 
         
M 16-30 1 24 Zaletelj Matic 0:21:06 Šd Suhadole Mengeš
M 16-30 2 38 Florjanič Marko 0:22:27 Šd Suhadole Komenda
M 16-30 3 9 Majdič Samo 0:26:47   Mengeš
 
         
M 31-50 1 37 Kolner Blaž 0:18:22   Komenda
M 31-50 2 5 Cimerman Stane 0:18:30   Mengeš
M 31-50 3 21 Groznik Franci 0:20:06 Šd Suhadole Komenda
M 31-50 4 8 Nemec Branko 0:20:15   Komenda
M 31-50 5 23 Skvarča Andrej 0:20:36   Mengeš
M 31-50 6 14 Remic Ciril 0:22:03   Komenda
M 31-50 7 4 Kobal Matjaž 0:23:53   Komenda
 
         
Ž 31-50 1 31 Gradišek Ema 0:23:44 KGT Papež Kamnik
Ž 31-50 2 32 Ocepek Silva 0:26:38 Šd Suhadole Komenda
 
         
M nad 50 1 27 Kemperl Zvone 0:18:36 Planinsko društvo Komenda Komenda
M nad 50 2 20 Jelenc Vid 0:22:35 KD Mengeš Mengeš
M nad 50 3 22 Čehun Srečo 0:23:31 Šd Suhadole Komenda
M nad 50 4 33 Ocepek Rudi 0:24:55   Komenda
 
         
Na 100 kg 1 1 Kavčič Roman 0:04:47   Komenda
Na 100 kg 2 3 Benda Janez 0:06:35 Šd Suhadole Komenda