Mešani ekipni kolesarski kronometer - 30. 6. 2002 Print
Nedelja, 30 Junij 2002 00:00
Športno društvo Suhadole je v sodelovanju z športnim društvom Strahovica organiziralo ekipni kolesarski kronometer s startom v Suhadolah in ciljem v Selu pri Vodicah. Proga je bila dolga 16 km in vse ekipe so brez težav pripeljale na cilj. Zanimivost tega tekmovanja je bila v mešanih ekipah, v katerih je morala biti vsaj ena ženska.

Ugotovitev vseh tekmovalcev in gledalcev je bila, da kolesarstvo ni le domena moških, saj je bilo na startu kar precej žensk in število prijavljenih ekip se je povzpelo na 10. Posebno množična udeležba je bila iz ŠD Strahovica, ki so prijavili kar 5 ekip, ŠD Suhadole je sestavilo 3 ekipe, Mengeš pa je prijavil 2 ekipi.

Razglasitev rezultatov je bila pri lovski koči, kjer so bile najboljšim ekipam podeljene kolajne in šampanjec. Udeleženci so bili zelo zadovoljni z organizacijo in se zahvaljujejo organizatorjem in vsem, ki so sodelovali na prireditvi.