Odprto občinsko prvenstvo v krosu - 25. 5. 2008 - Rezultati Print
Nedelja, 25 Maj 2008 00:00

  25.05.2008        
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 GUNA TIA Ž do 6 let 0:00:16 KOMENDA  
2 ZORMAN ŽIVA Ž do 6 let 0:00:19 KOMENDA  
3 OMERZU TIJA Ž do 6 let 0:00:21 KOMENDA  
4 GRKMAN LARA Ž do 6 let 0:00:24 KOMENDA  
5 MALUS VITA Ž do 6 let 0:00:27 KOMENDA  
6 JUHANT ANA Ž do 6 let 0:00:32 KOMENDA  
7 KODRIN KLARA Ž do 6 let 0:00:36 KOMENDA  
8 ČANIĆ ALEKSANDRA Ž do 6 let 0:00:40 KOMENDA  
9 REMIC ZALA Ž do 6 let 0:00:44 KOMENDA  
10 KODRIN ŽIVA Ž do 6 let 0:00:49 KOMENDA  
11 OMERZU TAJA Ž do 6 let 0:01:02 KOMENDA  
12 KAVČIČ NIKA Ž do 6 let 0:01:12 KOMENDA  
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 NEŽA PIBERNIK Ž 16-30 let 0:26:35 KOMENDA ŠD SUHADOLE
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 OCEPEK SILVA Ž 31-50 let 0:27:36 KOMENDA ŠD SUHADOLE
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 SVIT GROZNIK M do 6 let 0:00:14 KOMENDA ŠD SUHADOLE
2 BLAŽ JAKA M do 6 let 0:00:29 KOMENDA  
3 KEPIC ANEJ M do 6 let 0:00:53 KOMENDA  
4 HRIBAR KOŠČIČ DOMEN M do 6 let 0:00:58 KOMENDA  
5 GUNA DOMEN M do 6 let 0:01:18 KOMENDA  
6 ŽAGAR SAŠO M do 6 let 0:01:24 KOMENDA  
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 URBAN PIBERNIK M 7-10 let 0:01:54 KOMENDA ŠD SUHADOLE
2 URH GROZNIK M 7-10 let 0:02:09 KOMENDA ŠD SUHADOLE
3 BLAŽ MATIC M 7-10 let 0:02:14 KOMENDA  
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 NEMEC DAVID M 11-15 let 0:03:33 KOMENDA  
2 ALJAŽ PIBERNIK M 11-15 let 0:03:40 KOMENDA ŠD SUHADOLE
3 TOMAŽ PIBERNIK M 11-15 let 0:03:46 KOMENDA  
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 LETNAR PETER M 16-30 let 0:16:00 KOMENDA MASS LJUBLJANA
2 RUDL MIHA M 16-30 let 0:17:43 KOMENDA TRISPORT KAMNIK
3 ZORMAN JERNEJ M 16-30 let 0:18:02 KOMENDA /
4 KOLNER BLŽ M 16-30 let 0:19:33 KOMENDA  
5 ANŽE ŠTERN M 16-30 let 0:20:04 KOMENDA  
6 ZORMAN ALEŠ M 16-30 let 0:20:15 KOMENDA /
7 HORVAT TOMAŽ M 16-30 let 0:20:58 KOMENDA /
8 ZARNIK ANŽE M 16-30 let 0:21:46 KOMENDA /
9 OCEPEK MATIC M 16-30 let 0:25:26 KOMENDA ŠD SUHADOLE
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 PIBERNIK PETER M 31-50 let 0:20:27 KOMENDA ŠD SUHADOLE
2 FRANCI GROZNIK M 31-50 let 0:20:51 KOMENDA ŠD SUHDOLE
3 NEMEC BRANKO M 31-50 let 0:21:26 KOMENDA  
4 JENKO IGOR M 31-50 let 0:22:29 KOMENDA ŠD SUHADOLE
5 OCEPEK PAVLE M 31-50 let 0:24:09 KOMENDA ŠD SUHADOLE
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 KEMPRL ZVONE M nad 50 let 0:19:48 KOMENDA PLANINSKO DRUŠTVO
2 FRANC ZARNIK M nad 50 let 0:21:28 KOMENDA  
3 ZORMAN STANE M nad 50 let 0:22:36 KOMENDA EGRO
4 ČEHUN SREČO M nad 50 let 0:23:12 KOMENDA ŠD SUHADOLE
5 OCEPEK RUDI M nad 50 let 0:25:36 KOMENDA  
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 MILOŠ CVIRN NAD 100 KG 0:04:42 KOMENDA ŠD SUHADOLE
           
           
           
TUJI TEKMOVALCI      
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 MEDVED ANDREJ M 16-30 let 0:17:02 KAMNIK AK DOMŽALE
2 ZALETELJ MATIC M 16-30 let 0:22:51 MENGEŠ ŠD SUHADOLE
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 SKVARČA ANDREJ M 31-50 let 0:20:59 MENGEŠ  
2 CERAR ALEŠ M 31-50 let 0:21:47 LJUBLJANA ŠD STANEŽICE
3 JURJEVIČ IGOR M 31-50 let 0:23:56 MENGEŠ ŠD SUHADOLE
4 KERŽIČ JANEZ M 31-50 let 0:26:51 MENGEŠ HIDRID D.O.O.
           
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 FILIPIČ JOŽE M nad 50 let 0:22:22 LJUBLJANA

 

ABSOLUTNA UVRSTITEV

100m      
Uvr. ŠT. šte. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 45 SVIT GROZNIK M do 6 let 0:00:14 KOMENDA ŠD SUHADOLE
2 23 GUNA TIA Ž do 6 let 0:00:16 KOMENDA 
3 28 ZORMAN ŽIVA Ž do 6 let 0:00:19 KOMENDA 
4 13 OMERZU TIJA Ž do 6 let 0:00:21 KOMENDA 
5 51 GRKMAN LARA Ž do 6 let 0:00:24 KOMENDA 
6 27 MALUS VITA Ž do 6 let 0:00:27 KOMENDA 
7 19 BLAŽ JAKA M do 6 let 0:00:29 KOMENDA 
8 25 JUHANT ANA Ž do 6 let 0:00:32 KOMENDA 
9 30 KODRIN KLARA Ž do 6 let 0:00:36 KOMENDA 
10 15 ČANIĆ ALEKSAND Ž do 6 let 0:00:40 KOMENDA 
11 42 REMIC ZALA Ž do 6 let 0:00:44 KOMENDA 
12 29 KODRIN ŽIVA Ž do 6 let 0:00:49 KOMENDA 
13 32 KEPIC ANEJ M do 6 let 0:00:53 KOMENDA 
14 8 HRIBAR KOŠČIČ  M do 6 let 0:00:58 KOMENDA 
15 39 OMERZU TAJA Ž do 6 let 0:01:02 KOMENDA 
16 22 KAVČIČ NIKA Ž do 6 let 0:01:12 KOMENDA 
17 24 GUNA DOMEN M do 6 let 0:01:18 KOMENDA 
18 41 ŽAGAR SAŠO M do 6 let 0:01:24 KOMENDA 
       
300m      
1 14 URBAN PIBERNIK M 7-10 let 0:01:54 KOMENDA ŠD SUHADOLE
2 46 URH GROZNIK M 7-10 let 0:02:09 KOMENDA ŠD SUHADOLE
3 20 BLAŽ MATIC M 7-10 let 0:02:14 KOMENDA 
       
600m      
1 34 NEMEC DAVID M 11-15 let 0:03:33 KOMENDA 
2 9 ALJAŽ PIBERNIK M 11-15 let 0:03:40 KOMENDA ŠD SUHADOLE
3 17 TOMAŽ PIBERNIK M 11-15 let 0:03:46 KOMENDA 
4 54 MILOŠ CVIRN NAD 100 KG 0:04:42 KOMENDA ŠD SUHADOLE
       
4,5km      
1 21 LETNAR PETER M 16-30 let 0:16:00 KOMENDA MASS LJUBLJANA
2 50 MEDVED ANDREJ M 16-30 let 0:17:02 KAMNIK AK DOMŽALE
3 5 RUDL MIHA M 16-30 let 0:17:43 KOMENDA TRISPORT KAMNIK
4 4 ZORMAN JERNEJ M 16-30 let 0:18:02 KOMENDA /
5 35 KOLNER BLŽ M 16-30 let 0:19:33 KOMENDA 
6 52 KEMPRL ZVONE M nad 50 let 0:19:48 KOMENDA PLANINSKO DRUŠTVO
7 53 ANŽE ŠTERN M 16-30 let 0:20:04 KOMENDA 
8 3 ZORMAN ALEŠ M 16-30 let 0:20:15 KOMENDA /
9 18 PIBERNIK PETER M 31-50 let 0:20:27 KOMENDA ŠD SUHADOLE
10 44 FRANCI GROZNIK M 31-50 let 0:20:51 KOMENDA ŠD SUHDOLE
11 2 HORVAT TOMAŽ M 16-30 let 0:20:58 KOMENDA /
12 6 SKVARČA ANDREJ M 31-50 let 0:20:59 MENGEŠ 
13 33 NEMEC BRANKO M 31-50 let 0:21:26 KOMENDA 
14 36 FRANC ZARNIK M nad 50 let 0:21:28 KOMENDA 
15 1 ZARNIK ANŽE M 16-30 let 0:21:46 KOMENDA /
16 37 CERAR ALEŠ M 31-50 let 0:21:47 LJUBLJANA ŠD STANEŽICE
17 38 FILIPIČ JOŽE M nad 50 let 0:22:22 LJUBLJANA 
18 12 JENKO IGOR M 31-50 let 0:22:29 KOMENDA ŠD SUHADOLE
19 7 ZORMAN STANE M nad 50 let 0:22:36 KOMENDA EGRO
20 43 ZALETELJ MATIC M 16-30 let 0:22:51 MENGEŠ ŠD SUHADOLE
21 10 ČEHUN SREČO M nad 50 let 0:23:12 KOMENDA ŠD SUHADOLE
22 11 JURJEVIČ IGOR M 31-50 let 0:23:56 MENGEŠ ŠD SUHADOLE
23 48 OCEPEK PAVLE M 31-50 let 0:24:09 KOMENDA ŠD SUHADOLE
24 49 OCEPEK MATIC M 16-30 let 0:25:26 KOMENDA ŠD SUHADOLE
25 40 OCEPEK RUDI M nad 50 let 0:25:36 KOMENDA 
26 16 NEŽA PIBERNIK Ž 16-30 let 0:26:35 KOMENDA ŠD SUHADOLE
27 55 KERŽIČ JANEZ M 31-50 let 0:26:51 MENGEŠ HIDRID D.O.O.
28 47 OCEPEK SILVA Ž 31-50 let 0:27:36 KOMENDA ŠD SUHADOLE