Gorsko kolesarsko tekmovanje - 22. 11. 2009 - Rezultati Print
Ustvaril Administrator   
Sobota, 05 December 2009 18:48

 

Domači tekmovalci

Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 Koncilija Miha M 16-30 0:11:36 KOMENDA Radenska KD Finančna točka
2 Pibernik klemen M 16-30 0:11:41 KOMENDA ŠD Suhadole
3 Pibernik Luka M 16-30 0:11:59 KOMENDA Radenska KD Finančna točka






Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 Pibernik Peter M 31-50 0:13:01 KOMENDA ŠD SUHADOLE






Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 Grilc Marko M nad 50 0:13:25 KOMENDA BEXEL
2 Čehun Srečo M nad 50 0:13:53 KOMENDA ŠD SUHADOLE
























Tuji tekmovalci







Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 JAGODIČ DAVID M do 6 let 0:04:02 MENGEŠ KD CALCIT






Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 KRANJEC ŽAGAR HANA Ž DO 6 LET 0:04:04 VODICE KD CALCIT






Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 JEGLIČ ŠPELA Ž 7-10 0:02:40
KD CALCIT
2 KRANJEC KATJA Ž 7-10 0:02:57 KAMNIK KD CALCIT






Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 IVARTNIK DAVID M 7-10 0:02:08 DOMŽALE ENERGIJA
2 MIHALIČ ANŽE M 7-10 0:02:14 DOMŽALE ENERGIJA
3 NOVAK BLAŽ M 7-10 0:02:19 KAMNIK KD CALCIT
4 LOVŠIN ANDRAŽ M 7-10 0:02:27 DOMŽALE ENERGIJA
5 HREN URBAN M 7-10 0:02:30 MENGEŠ KD CALCIT
6 KRANC LUKA M 7-10 0:02:36
KD CALCIT
7 KRANJEC ŽAGAR M 7-10 0:02:40 VODICE KD CALCIT
8 JAGODIČ TILEN M 7-10 0:02:44 MENGEŠ KD CALCIT
9 KRANJEC ŽAN M 7-10 0:02:46 KAMNIK KD CALCIT






Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 PERŠE TINA Ž 11-15 0:12:28
KK ZAVRŠNICA
2 SUŠNIK SONJA Ž 11-15 0:15:05 KAMNIK KD CALCIT
3 TREBUŠAK VITA Ž 11-15 0:18:36 KAMNIK KD CALCIT
4 JAGODIČ EVA Ž 11-15 0:18:37 MENGEŠ KD CALCIT
5 SITAR TAMARA Ž 11-15 0:19:38 KAMNIK KD CALCIT






Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 ŽAKELJ TANJA Ž 16-30 0:11:13
MKB ORBEA
2 ZUPAN ANA Ž 16-30 0:13:11 RADOVLJICA ENERGIJA






Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 DIMIC GREGOR M 11-15 let 0:10:41 DOMŽALE ENERGIJA
2 TRBUŠAK SAŠO M 11-15 let 0:11:33 KAMNIK KD CALCIT
3 KADIVEC BLAŽ M 11-15 let 0:11:42 DOMŽALE ENERGIJA
4 ZUPANČIČ PETER M 11-15 let 0:12:10
KD CALCIT
5 KOSTANJŠEK ROK M 11-15 let 0:12:31 DOMŽALE ENERGIJA
6 SVOLJŠAK URBAN M 11-15 let 0:12:39 MEDVODE Radenska KD Finančna točka
7 PIRŠ MATJAŽ M 11-15 let 0:12:41 KAMNIK KD CALCIT
8 VRANKAR MATEJ M 11-15 let 0:13:56 KAMNIK KD CALCIT
9 MERČON JOŠT M 11-15 let 0:14:11 VODICE Radenska KD Finančna točka
10 POLAJNAR KLEMEN M 11-15 let 0:15:27 VODICE Radenska KD Finančna točka
11 OSOLNIK MATIC M 11-15 let 0:16:15 KAMNIK KD CALCIT
12 SOPOTNIK VID ANTON M 11-15 let 0:16:36 LJUBLJANA Radenska KD Finančna točka
13 RUČIGAJ ŽIGA M 11-15 let 0:16:36 DOMŽALE Radenska KD Finančna točka
14 LOBODA LUKA M 11-15 let 0:16:55
ŠD LOKA
15 ROŽMAN ALEKS M 11-15 let 0:17:43 DOMŽALE ENERGIJA
16 VRANKAR ŽIGA M 11-15 let 0:18:24 KAMNIK KD CALCIT
17 PINIKVAR BLAŽ M 11-15 let 0:22:04 KAMNIK KD CALCIT






Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 MUZGA JERNEJ M 16-30 let 0:10:04 LITIJA KD CALCIT
2 KALIŠNIK TOMAŽ M 16-30 let 0:10:25 DOMŽALE Radenska KD Finančna točka
3 VRHOVNIK MOHOR M 16-30 let 0:10:28 KAMNIK KD CALCIT
4 ČERNILOGAR NEJC M 16-30 let 0:10:30 KRANJ KK ZAVRŠNICA
5 ŠIMNOVEC KLEMEN M 16-30 let 0:10:29 MEDVODE KD CALCIT
6 TEHOVNIK BLAŽ M 16-30 let 0:10:29 MEDVODE
7 TANCIK JAKA M 16-30 let 0:11:03 DOMŽALE ENERGIJA
8 KOROŠEC ROK M 16-30 let 0:11:07 KAMNIK KD CALCIT
9 VRANKAR LUKA M 16-30 let 0:11:12 KAMNIK KD CALCIT
10 SOBOČAN JERNEJ M 16-30 let 0:11:29 SLOVENSKA BISTRICA MKB ORBEA
11 PIKOVNIK MATEJ M 16-30 let 0:11:57 ŠMARTNO PTI LITIJI KD CALCIT
12 ZUPANČIČ VALANT DAVID M 16-30 let 0:12:19 LJUBLJANA Radenska KD Finančna točka
13 ZAGORC JURE M 16-30 let 0:15:07 KAMNIK KD CALCIT






Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 ŠTRANCAR PRIMOŽ M 31-50 0:10:02 AJDOVŠČINA MKB ORBEA
2 ŽELE LUKA M 31-50 0:10:26 KAMNIK KD CALCIT
3 MIKLIČ GREGOR M 31-50 0:10:42 ŠENČUR KD CALCIT
4 MOČNIK METOD M 31-50 0:10:56 DOMŽALE KD CALCIT
5 NOVAK RAJKO M 31-50 0:11:10 KAMNIK KD CALCIT
6 ŠKARJA MARKO M 31-50 0:12:26 ŠKOFLJICA ENERGIJA
7 SPRUK MIHA M 31-50 0:13:19 KAMNIK PLANET ADRENALIN
8 BOBEN ALEŠ M 31-50 0:13:31 POSTOJNA
9 ŽAGAR LUKA M 31-50 0:13:32 VODICE KD CALCIT
10 HROVATIN BRANKO M 31-50 0:14:20 KRANJ
11 FRECE FERDINAND M 31-50 0:16:22 ŠENTJUR ŠD SUHADOLE
12 JAGODIČ ZORAN M 31-50 0:18:42 MENGEŠ KD CALCIT
13 PONIKVAR IZTOK M 31-50 0:22:06 KAMNIK KD CALCIT
14 KRANJC FRANE M 31-50 0:22:06 KAMNIK KD CALCIT
15 BEZNIK JURE M 31-50 0:22:06 VODICE

KD CALCIT

 


ABSOLUTNA UVRSTITEV

600 m




Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 IVARTNIK DAVID M 7-10 0:02:08 DOMŽALE ENERGIJA
2 MIHALIČ ANŽE M 7-10 0:02:14 DOMŽALE ENERGIJA
3 NOVAK BLAŽ M 7-10 0:02:19 KAMNIK KD CALCIT
4 LOVŠIN ANDRAŽ M 7-10 0:02:27 DOMŽALE ENERGIJA
5 HREN URBAN M 7-10 0:02:30 MENGEŠ KD CALCIT
6 KRANC LUKA M 7-10 0:02:36
KD CALCIT
7 JEGLIČ ŠPELA Ž 7-10 0:02:40
KD CALCIT
8 KRANJEC ŽAGAR M 7-10 0:02:40 VODICE KD CALCIT
9 JAGODIČ TILEN M 7-10 0:02:44 MENGEŠ KD CALCIT
10 KRANJEC ŽAN M 7-10 0:02:46 KAMNIK KD CALCIT
11 KRANJEC KATJA Ž 7-10 0:02:57 KAMNIK KD CALCIT
12 JAGODIČ DAVID M do 6 let 0:04:02 MENGEŠ KD CALCIT
13 KRANJEC ŽAGAR HANA Ž DO 6 LET 0:04:04 VODICE KD CALCIT






4,5 km




Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 ŠTRANCAR PRIMOŽ M 31-50 0:10:02 AJDOVŠČINA MKB ORBEA
2 MUZGA JERNEJ M 16-30 let 0:10:04 LITIJA KD CALCIT
3 KALIŠNIK TOMAŽ M 16-30 let 0:10:25 DOMŽALE Radenska KD Finančna točka
4 ŽELE LUKA M 31-50 0:10:26 KAMNIK KD CALCIT
5 VRHOVNIK MOHOR M 16-30 let 0:10:28 KAMNIK KD CALCIT
6 ŠIMNOVEC KLEMEN M 16-30 let 0:10:29 MEDVODE KD CALCIT
7 TEHOVNIK BLAŽ M 16-30 let 0:10:29 MEDVODE
8 ČERNILOGAR NEJC M 16-30 let 0:10:30 KRANJ KK ZAVRŠNICA
9 DIMIC GREGOR M 11-15 let 0:10:41 DOMŽALE ENERGIJA
10 MIKLIČ GREGOR M 31-50 0:10:42 ŠENČUR KD CALCIT
11 MOČNIK METOD M 31-50 0:10:56 DOMŽALE KD CALCIT
12 TANCIK JAKA M 16-30 let 0:11:03 DOMŽALE ENERGIJA
13 KOROŠEC ROK M 16-30 let 0:11:07 KAMNIK KD CALCIT
14 NOVAK RAJKO M 31-50 0:11:10 KAMNIK KD CALCIT
15 VRANKAR LUKA M 16-30 let 0:11:12 KAMNIK KD CALCIT
16 ŽAKELJ TANJA Ž 16-30 0:11:13
MKB ORBEA
17 SOBOČAN JERNEJ M 16-30 let 0:11:29 SLOVENSKA BISTRICA MKB ORBEA
18 TRBUŠAK SAŠO M 11-15 let 0:11:33 KAMNIK KD CALCIT
19 Koncilija Miha M 16-30 0:11:36 KOMENDA Radenska KD Finančna točka
20 Pibernik klemen M 16-30 0:11:41 KOMENDA ŠD Suhadole
21 KADIVEC BLAŽ M 11-15 let 0:11:42 DOMŽALE ENERGIJA
22 PIKOVNIK MATEJ M 16-30 let 0:11:57 ŠMARTNO PTI LITIJI KD CALCIT
23 Pibernik Luka M 16-30 0:11:59 KOMENDA Radenska KD Finančna točka
24 ZUPANČIČ PETER M 11-15 let 0:12:10
KD CALCIT
25 ZUPANČIČ VALANT DAVID M 16-30 let 0:12:19 LJUBLJANA Radenska KD Finančna točka
26 ŠKARJA MARKO M 31-50 0:12:26 ŠKOFLJICA ENERGIJA
27 PERŠE TINA Ž 11-15 0:12:28
KK ZAVRŠNICA
28 KOSTANJŠEK ROK M 11-15 let 0:12:31 DOMŽALE ENERGIJA
29 SVOLJŠAK URBAN M 11-15 let 0:12:39 MEDVODE Radenska KD Finančna točka
30 PIRŠ MATJAŽ M 11-15 let 0:12:41 KAMNIK KD CALCIT
31 Pibernik Peter M 31-50 0:13:01 KOMENDA ŠD SUHADOLE
32 ZUPAN ANA Ž 16-30 0:13:11 RADOVLJICA ENERGIJA
33 SPRUK MIHA M 31-50 0:13:19 KAMNIK PLANET ADRENALIN
34 Grilc Marko M nad 50 0:13:25 KOMENDA BEXEL
35 BOBEN ALEŠ M 31-50 0:13:31 POSTOJNA
36 ŽAGAR LUKA M 31-50 0:13:32 VODICE KD CALCIT
37 Čehun Srečo M nad 50 0:13:53 KOMENDA ŠD SUHADOLE
38 VRANKAR MATEJ M 11-15 let 0:13:56 KAMNIK KD CALCIT
39 MERČON JOŠT M 11-15 let 0:14:11 VODICE Radenska KD Finančna točka
40 HROVATIN BRANKO M 31-50 0:14:20 KRANJ
41 SUŠNIK SONJA Ž 11-15 0:15:05 KAMNIK KD CALCIT
42 ZAGORC JURE M 16-30 let 0:15:07 KAMNIK KD CALCIT
43 POLAJNAR KLEMEN M 11-15 let 0:15:27 VODICE Radenska KD Finančna točka
44 OSOLNIK MATIC M 11-15 let 0:16:15 KAMNIK KD CALCIT
45 FRECE FERDINAND M 31-50 0:16:22 ŠENTJUR ŠD SUHADOLE
46 SOPOTNIK VID ANTON M 11-15 let 0:16:36 LJUBLJANA Radenska KD Finančna točka
47 RUČIGAJ ŽIGA M 11-15 let 0:16:36 DOMŽALE Radenska KD Finančna točka
48 LOBODA LUKA M 11-15 let 0:16:55
ŠD LOKA
49 ROŽMAN ALEKS M 11-15 let 0:17:43 DOMŽALE ENERGIJA
50 VRANKAR ŽIGA M 11-15 let 0:18:24 KAMNIK KD CALCIT
51 TREBUŠAK VITA Ž 11-15 0:18:36 KAMNIK KD CALCIT
52 JAGODIČ EVA Ž 11-15 0:18:37 MENGEŠ KD CALCIT
53 JAGODIČ ZORAN M 31-50 0:18:42 MENGEŠ KD CALCIT
54 SITAR TAMARA Ž 11-15 0:19:38 KAMNIK KD CALCIT
55 PINIKVAR BLAŽ M 11-15 let 0:22:04 KAMNIK KD CALCIT
56 PONIKVAR IZTOK M 31-50 0:22:06 KAMNIK KD CALCIT
57 KRANJC FRANE M 31-50 0:22:06 KAMNIK KD CALCIT
58 BEZNIK JURE M 31-50 0:22:06 VODICE KD CALCIT
Zadnjič spremenjeno Nedelja, 06 December 2009 10:31