Odprto občinsko prvenstvo v krosu - 9. 5. 2010 - Rezultati Print
Ustvaril Peter P   
Petek, 14 Maj 2010 13:19
Uvr. Priimek in ime KATEGORIJA REZULTAT OBČINA DRUŠTVO/KLUB
1 Zupan Tilen M-predšolski 0:00:24 KOMENDA
2 Gregorc Denis M-predšolski 0:00:29 KOMENDA Vrtec Mehurčki
3 Turk Nejc M-predšolski 0:00:29 KOMENDA
Sitar Nik M-predšolski KOMENDA
Guna Domen M-predšolski KOMENDA
Žagar Sašo M-predšolski KOMENDA ŠD Suhadole
Erce Anai M-predšolski KOMENDA
Blaž Jaka M-predšolski KOMENDA Vrtec Mehurčki
Jenko Tine M-predšolski KOMENDA ŠD Suhadole
Vladovič Enej M-predšolski KOMENDA
Galjot Luka M-predšolski KOMENDA
Hribar Koščić Domen M-predšolski KOMENDA Vrtec Mehurčki
Čanić Luka M-predšolski
Erce Neo M-predšolski KOMENDA
Vladovič Taj M-predšolski KOMENDA
1 Malus Vita Ž-predšolski 0:00:26 KOMENDA ŠD Suhadole
2 Omerzu Tija Ž-predšolski 0:00:27 KOMENDA
3 Remic Zala Ž-predšolski 0:00:30 KOMENDA
Kodrin Živa Ž-predšolski KOMENDA
Zorman Živa Ž-predšolski KOMENDA
Štefanič Taja Ž-predšolski KOMENDA
Omerzu Taja Ž-predšolski KOMENDA
Čanić Aleksandra Ž-predšolski
Trobec Breznik Alja Ž-predšolski KOMENDA
Grkman Lara Ž-predšolski KOMENDA ŠD Suhadole
Kulner Brina Ž-predšolski KOMENDA
Turk Nana Ž-predšolski KOMENDA
1 Žinič Andraž M nižja st.. 0:03:27 KOMENDA
2 Žinič Gal M nižja st.. 0:03:44 KOMENDA
3 Kremžar Pančur Gaber M nižja st.. 0:04:14 KOMENDA
4 Blaž Matic M nižja st.. 0:04:18 KOMENDA OŠ Komenda Moste
5 Groznik Urh M nižja st.. 0:04:20
6 Groznik Svit M nižja st.. 0:04:34
7 Gregorc Erik M nižja st.. 0:04:48 KOMENDA OŠ Komenda Moste
1 Majce Eva Ž nižja st. 0:04:06 KOMENDA ŠD Suhadole
2 Kodrin Klara Ž nižja st. 0:05:15 KOMENDA
3 Žagar Maša Ž nižja st. 0:06:00 KOMENDA ŠD Suhadole
1 Jenko Andrej M viš.stopnja 0:07:18 KOMENDA ŠD Suhadole
1 Zarnik Luka M 15-30 0:20:18 KOMENDA ŠD Suhadole
1 Lah Andrej M 15-30 0:20:18 KOMENDA ŠD Suhadole
3 Nejc Zarnik M 15-30 0:23:28 KOMENDA
3 David Nemec M 15-30 0:23:28 KOMENDA
1 Štebe Eva Ž 16-30 0:31:35 KOMENDA ŠD Šola Športa Komenda
1 Pibernik Peter M 31-50 0:20:29 KOMENDA ŠD Suhadole
2 Nemec Branko M 31-50 0:20:33 KOMENDA ŠD Suhadole
3 Žužek Jože M 31-50 0:20:40 KOMENDA ŠD Suhadole
4 Groznik Franci M 31-50 0:20:51 KOMENDA ŠD Suhadole
5 Jenko Igor M 31-50 0:22:06 KOMENDA ŠD Suhadole
6 Kern Marko M 31-50 0:23:10 KOMENDA BEXEL
7 Sternad Sebastjan M 31-50 0:23:40 KOMENDA
8 Sršen Rajko M 31-50 0:24:59 KOMENDA
1 Štebe Barbara Ž 31-50 0:27:37 KOMENDA ŠD Šola Športa Komenda
2 Lužar Tatjana Ž 31-50 0:31:45 KOMENDA ŠD Šola Športa Komenda
1 Čehun Srečo M 50+ 0:24:22 KOMENDA ŠD Suhadole
1 Benda Jane nad 100 kg 0:07:25 KOMENDA ŠD Suhadole
Izven konkurence
1 Koprivec Klemen M nižja st.. 0:04:04 Dol TSK Jub Dol
2 Dolenc Andraž M nižja st.. 0:05:11 Kamnik
1 Dolenc Špela Ž nižja st. 0:04:44 Kamnik
2 Koprivec Nika Ž nižja st. 0:04:54 Dol TSK Jub Dol
1 Koprivec Urša Ž viš.stopnja 0:07:27 Dol TSK Jub Dol
2 Praznik Liza Ž viš.stopnja 0:07:37 Mengeš TSK Jub Dol
1 Matic Zaletelj M 15-30 0:20:51 Mengeš ŠD Suhadole
2 Majdič Samo M 15-30 0:20:18 Mengeš
Zadnjič spremenjeno Sobota, 15 Maj 2010 08:30