Smučarski tek 2006 Print
Ustvaril PP   
Petek, 15 April 2011 08:05
       
  REZULTATI - sm. tek
22.januar, 2006
Otroci do 11 let  (2km)
Uvrstitev Priimek in ime rezultat  
1 Urankar Nejc 06:49  
2 Jenko Andrej 08:52  
3 Pibernik Tomaž 09:39  
4 Pibernik Mojca 12:57  
5 Kemperle Gabrijel 13:14  
6 Šlibar Manca 17:19  
7 Pibernik Urban 19:47  
8 Anžur Slapnik Jerneja 33:25  
       
Otroci 12-15 let   (2km)
Uvrstitev Priimek in ime rezultat  
1 Pibernik Klemen 05:53  
2 Pibernik Luka 06:25  
3 Pahor Matjaž 09:06  
       
Ženske 16-30 let  (2km)
Uvrstitev Priimek in ime rezultat  
1 Opeka Ajda 06:37  
2 Boroša Alenka 08:16  
3 Lah Katja 10:05  
4 Hacin Irena 10:27  
       
Ženske 31-50 let  (2km)
Uvrstitev Priimek in ime rezultat  
1 Jenko Vida 06:21  
2 Ocepek Silva 07:39  
3 Reven Sandra 08:58  
4 Majce Meta 09:13  
5 Anžur Andreja 09:20  
6 Gros Olga 09:41  
7 Matuš Brigita 09:46  
8 Vek Anita 10:20  
9 Lužar Tatjana 10:52  
10 Šorn Majda 12:04  
11 Lah Zdenka 13:48  
12 Pibernik Zora 15:04  
       
Ženske nad 50 let  (2km)
Uvrstitev Priimek in ime rezultat  
1 Uršič Vida 07:40  
2 Lap Slavica 14:48  
3 Koncilija Marija 15:02  
       
Moški 16 do 30 let  (4km)
Uvrstitev Priimek in ime rezultat  
1 Schumet Edvard 09:36  
2 Florjančič Marko 10:26  
3 Koncilija Miha 10:40  
       
Moški do 31 - 50 let   (4km)
Uvrstitev Priimek in ime rezultat  
1 Kern Bojan 10:22  
2 Pibernik Peter 10:23  
3 Kemperle Zvone 10:59  
4 Čebulj Boris 11:16  
5 Ocepek Pavel 11:53  
6 Jenko Igor 12:02  
7 Repnik Miha 12:39  
8 Čehun Srečo 13:36  
9 Reven Miro 14:15  
10 Groznik Franci 15:50  
       
Moški do nad 50 let   (2km)
Uvrstitev Priimek in ime rezultat  
1 Zarnik Franc 05:50  
2 Zakotnik Janez 06:01  
3 Zajc Franci 06:32  
4 Pavlič Jože 07:06  
5 Podgoršek Edo 07:32  
6 Lah Peter 09:54  
       
       
       
Rezultati - ABSOLUTNO
Krajša proga (2km)    
       
Uvrstitev Priimek in ime rezultat  
1 Zarnik Franc 05:50  
2 Pibernik Klemen 05:53  
3 Zakotnik Janez 06:01  
4 Jenko Vida 06:21  
5 Pibernik Luka 06:25  
6 Zajc Franci 06:32  
7 Opeka Ajda 06:37  
8 Urankar Nejc 06:49  
9 Pavlič Jože 07:06  
10 Podgoršek Edo 07:32  
11 Ocepek Silva 07:39  
12 Uršič Vida 07:40  
13 Boroša Alenka 08:16  
14 Jenko Andrej 08:52  
15 Reven Sandra 08:58  
16 Pahor Matjaž 09:06  
17 Majce Meta 09:13  
18 Anžur Andreja 09:20  
19 Pibernik Tomaž 09:39  
20 Gros Olga 09:41  
21 Matuš Brigita 09:46  
22 Lah Peter 09:54  
23 Lah Katja 10:05  
24 Vek Anita 10:20  
25 Hacin Irena 10:27  
26 Lužar Tatjana 10:52  
27 Šorn Majda 12:04  
28 Pibernik Mojca 12:57  
29 Kemperle Gabrijel 13:14  
30 Lah Zdenka 13:48  
31 Lap Slavica 14:48  
32 Koncilija Marija 15:02  
33 Pibernik Zora 15:04  
34 Šlibar Manca 17:19  
35 Pibernik Urban 19:47  
36 Anžur Slapnik Jerneja 33:25  
       
       
       
Daljša proga (4km)    
       
Uvrstitev Priimek in ime rezultat  
1 Schumet Edvard 09:36  
2 Kern Bojan  10:22  
3 Pibernik Peter 10:23  
4 Florjančič Marko 10:26  
5 Koncilija Miha 10:40  
6 Kemperle Zvone 10:59  
7 Čebulj Boris 11:16  
8 Ocepek Pavel 11:53  
9 Jenko Igor 12:02  
10 Repnik Miha 12:39  
11 Čehun Srečo 13:36  
12 Reven Miro 14:15  
13 Groznik Franci 15:50  
       
Zadnjič spremenjeno Petek, 15 April 2011 08:31